تدریس خصوصی | سایت استاد فایل بزرگترین مرجع تدریس خصوصی در ایران -> درباره ما
ostadfile.com

درباره ما

با عنایت به پروردگار متعال و با تجربه ایی گرانبها در امر آموزش بر آن شدیم که بانکی جامع از اساتید برتر و کار آزموده را در جهت ارتقا و اعتلای آموزش به روش صحیح در کنار یکدیگر گرد آوری کنیم لذا این پورتال آموزشی بدین جهت طراحی شده است که دانش آموزان و دانش جویان عزیز بتوانند استاد مورد نیاز خود را در شهر و محل سکونت خود براحتی فقط با اشاره یک کلیک پیدا کنند در حقیقت ما مسیر رسیدن دانش پژوه به استاد را در جهت فراگیری علم و دانش کوتاه کرده ایم لذا به خود میبالیم که توانسته ایم بزرگترین و جامع ترین مرجع تدریس خصوصی در ایران را بنیان گذاری کنیم و بتوانیم قدم کوچکی را در جهت اعتلای آموزش این مرزو بوم داشته باشیم در پایان مدیریت این پورتال آموزشی آرزوی موفقیت را برای دانش پژوهان و اساتید محترم از خداوند متعال دارد. باشد روزی فرا رسد که هیچ دانش آموز و دانش جوی جویای علم و دانش از بهترین استاد بی نصیب نباشد.

کمی درباه تدریس خصوصی

تدریس خصوصی یکی از مهمترین شیوه های آموزشی میباشد چرا که اساسا تدریس خصوصی متفاوت از تدریس نیمه خصوصی و گروهی است بطوریکه اختلاف سطح یادگیری در تدریس خصوصی معنا ندارد چون یک استاد مقایل یک دانش اموز یا دانشجو قرار دارد اما در کلاس گروهی جمعی از دانش پژوهان هستند که دارای اختلاف سطح در یادگیری و سواد علمی میباشند لذا بهره مندی از مطالب آموزشی در تدریس خصوصی میتواند با سرعت مطلوب تری همراه باشد به نظر میرسد راندمان آموزشی و یادگیری در کلاس خصوصی به مراتب بیشتر باشد. بنابراین تدریس خصوصی اگر در شرایط مطلوبی باشد میتواند دانش آموز یا دانشجو را به سطوح بالای امر یادگیری و آموزش برساند همچنین یکی از عوامل تعیین کننده در افزایش راندمان یادگیری مطالب درسی بحث پیگری مطالب تدریس شده از سوی استاد میباشد لذا در کلاس گروهی بعلت تعداد دانش پژوهان فرایند پیگری مطالب تدریس شده از طرف استاد نسبت به دانش پژوه با سرعت کمتری انجام میشود اما در کلاس خصوصی چون یک دانش پژوه وجود دارد. بنابراین خروجی آموزشی یا فرآیند پیگری مطالب تدریس شده از سوی استاد با سرعت و کیفیت بالاتری انجام میشود ورودی آموزشی همانا مطالب درسی تدریس شده از سوی استاد میباشد و خواستن این مطالب درسی تدریس شده همان خروجی آموزشی میباشد که نسبت خروجی به ورودی آموزشی همان راندمان آموزشی است که به جرات میتوان گفت در تدریس خصوصی این راندمان غالبا میتواند بیشتر از کلاس گروهی باشد. برای همین تدریس خصوصی اگر با کیفیت بالا باشد نتایج فوق العاده خوبی را به همراه دارد لازم به توضیح است که استاد علاوه بر تدریس مطالب در تدریس خصوصی میتواند همراه آموزشی نیز برای افرادی که استاد محور هستند باشد.

فعالیت این سایت بر طبق موازین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه حقوق وب سایت استاد فایل محفوظ میباشد. هرگونه استفاده و یا کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر نام استاد فایل و درج لینک کامل آن بلامانع است. همچنین درج آگهی در سایت استاد فایل رایگان بوده و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد. با توجه به تعداد زیاد آگهی ها نسبت به اعتبار آگهی دهنده دقت لازم و کافی را مبذول فرمایید.

تدریس خصوصی استاد فایل
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك نموده و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت نمایید.