ostadfile.com
ایمیل:پسورد:ثبت نام

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا قبل از استفاده از این سایت قوانین مربوط به این سایت را با دقت مطالعه فرماییدا-محتوای این سایت آموزشی بر طبق موازین جمهوری اسلامی ایران میباشد و هرگونه استفاده و یا سو استفاده از این سایت و محتوای آن به هر شکلی غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

2-هدف از راه اندازی این سایت فراهم آوردن محیطی آموزشی در قالب نیازمندیهای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی  در جهت نیاز شاگردان به اساتید  در تمامی دروس و رشته های تحصیلی میباشد که بتوانند از طریق این مرجع اصلی و کامل استاد مورد نظر خود را بیابند.

3-پروفایل اساتید پس از بررسی توسط مدیریت سایت برروی سایت قرار خواهد گرفت و هیچ گونه احراز هویتی از طرف مدیریت سایت برروی استاد مورد نظر و همچنین کاربری که به دنبال استاد مورد نیازش است صورت نمیگرد لذا این سایت هیچگونه تعهدی در قبال مسائل بعد ی از قبیل  مالی-اخلاقی-وغیره را نخواهد داشت.

4-شما کاربران گرامی می توانید از طریق مشاهده پروفایل اساتید که شامل رزومه کامل آنها به همراه عکس و شماره تماس آنها میباشد نسبت به هماهنگی جهت تدریس اقدام فرمایید.

5- این سایت هیچ قرار داد , تعهد نامه یا سندی را با هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی در حوزه تدریس خصوصی منعقد نکرده است. اساتید این سایت در هر لحظه قادر به ویرایش پروفایل خود هستند لذا مدیریت این سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات درج شده در پروفایل اساتید نخواهد داشت و صرفا مطالب درج شده توسط اساتید را نمایش می دهد.

6- اساتید با مئولیت خود برای تدریس به منزل شاگرد و بالعکس بعضا  شاگرد به منزل استاد مراجعه می کنند و این سایت هیچ تعهد یا مسئولیتی  در قبال خسارات مستقیم ,اتفاقی , تبعی , غیر مستقیم و کیفری ناشی از ارتباط استاد با شاگردنخواهد داشت. به عبارتی این سایت صرفا ارتباط بین استاد و شاگرد را هماهنگ می کند و به هیچ عنوان تضمینی در مورد نیات و قصد شاگرد شاگرد به استاد و بالعکس نمی تواند ارائه کند.

7- مسئولیت هر مطلب , لینک و ادعایی مربوط به این سایت یا تدریس خصوصی که به واسطه ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در این سایت , شبکه های اجتماعی -وبلاگ  و رسانه ها منتشر می شود با خود این افراد است و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

8- هیچ کاربری حق گپی برداری و استفاده از تمامی اطلاعات داخل سایت شامل نوشته -عکس-لینگ و غیره را ندارد و انجام این موارد شامل پیگرد قانونی می شود. 

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیک

فعالیت این سایت بر طبق موازین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه حقوق وب سایت استاد فایل محفوظ میباشد.هرگونه استفاده و یا کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر نام استاد فایل و درج لینک کامل آن بلامانع است.همچنین درج آگهی در سایت استاد فایل رایگان بوده و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.با توجه به تعداد زیاد آگهی ها نسبت به اعتبار آگهی دهنده دقت لازم و کافی را مبذول فرمایید.

تدریس خصوصی استاد فایل
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك نموده و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت نمایید.